MALKONA malkos maišeliais

MALKONA UAB prekiauja džiovintomis ir natūralios dregmės malkomis. Populiariausias, MALKONA beržines, alksnio malkas parduodame klientui patogiai supakuotas, po 15 kg UV stabilizuotais maišeliais. Skaldytas malkas, padarius išankstinį užsakymą, galime supjauti pageidaujamo ilgio, skaldyti pageidaujamu stambumu, atvežus jas į vietą, iškrauti ir tvarkingai sudėti. Didesnį kiekį, patogiam transportavimui ir pakrovimui, iškrovimui sudedame ant palečių.

Beržinės, alksninės ir mišrios medienos skaldytos malkos turi savo pastovių pirkėjų ratą. Kiekvienais metais malkas ruošiame ir prekiaujame supakuotas patogiais 15 kg maišeliais ir tais pačiais maišais sukrautais ant padėklų po 1m3. Prekyba vykdoma iš sandėlio Telšiuose ir atvežant į Žemaitijos vietoves iki 50 km atstumu – €15.00 , nepriklausomai nuo atstumo).

Užsakytą malkų kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš MALKONA sandėlio Telšiuose, arba galite užsakyti atvežimą bendrovės transportu. Paruoštas malkas pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę. Malkas vežame pasirinktinu krovininiu automobiliu, nuo 2 iki 10 arba po 40 kubinių metrų, iškrauname hidrauliniu kranu.

Kasmet MALKONA siūlomų produktų pirkėjų ratas auga, savo klientams stengiamės suteikti puikų aptarnavimą „nuo durų iki durų“.

Pageidaujantiems įsigyti didesnį nesupakuotų malkų kiekį, galime paruošti ir pristatyti į užsakyme nurodytą vietovę pagal kiekvieno kliento poreikius: atvežti palaidas malkas, jas iškrauti sandėliavimui paruoštoje vietoje.

Malkų užsakymas

Pasirinktos rūšies malkas užsakyti galite:

Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
Patogiam transportavimui malkų maišelius krauname ant padėklų ir aptraukiame plėvele.

Malkų kainos

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Beržo malkos 15 kg. Tinkliniuose maišeliuose €4.00
Alksnio malkos 15 kg. Tinkliniuose maišeliuose €3.00

Nurodytos kainos galioja nuo 2021.08.02 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Perkant didesnius kiekius, MALKONA kortelės turėtojams taikoma nuolaida.

Pastabos

Malkų prekyba iš sandėlio Telšiuose didesniais kiekiais vykdoma tik gavus išankstinį apmokėjimą. Parduodamos nepakuotos beržinės ir mišrių lapuočių medienos skaldytos malkos. Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas MALKONA produkciją gauna nuolaidų kortelę. Tai suteikia ženklią naudą, perkant kurą ateityje.
Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus Žemaitijos miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu transportuojame už €15.00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.