MALKONA Statybinių atliekų išvežimo paslaugos

MALKONA paslaugos

MALKONA atvirų konteinerių nuoma

MALKONA UAB nuomoja 6 m³ ir 10 m³ metalinius, atvirus konteinerius, skirtus didelių matmenų, sunkioms statybinėms atliekoms surinkti statybos-rekonstrukcijos ir remonto objektuose. Kiekvienas klientams siūlomas konteineris patogus mesti atliekas, susidarančias statant, rekonstruojant, remontuojant ar griaunant kapitalinius ir kitus statinius.

Atsižvelgdami į užsakovo poreikius, siūlome skirtingos talpos konteinerius statybinėms atliekoms, „švariam“ statybiniam laužui, kitoms statybvietėje susidarančioms atliekoms sukrauti išvežimui į perdirbimo ar utilizavimo aikštelę. Parenkame tinkamiausią konteinerių dydį, didmaišių kiekį atliekoms, aptariame jų kiekius, periodiškumą. Sutarus, konteinerius, nuleidimo latakus ir/ar didmaišius statybinėms atliekoms atvežame nuomai į užsakovo nurodytą vietą sutartam laiktarpiui.

Statybines atliekas išvežame operatyviai, po užsakovo skambučio, aplinką paliekame kruopščiai išvalytą. Siūlome konkrencingą konteinerių nuomos kainą Telšiuose ir aplinkiniuose rajonuose.

Maloniai siūlome naudotis ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymais: galime reguliariai vežti šiukšles iki kol bus baigti statybos-remonto darbai.

Latakai saugiam statybinio laužo surinkimui

MALKONA paslaugos statybininkams
MALKONA paslaugos statybininkams
MALKONA paslaugos statybininkams

MALKONA UAB kartu su statybinio laužo surinkimo konteineriais nuomoja latakus darbams saugiai atlikti. Segmentiniai latakai skirti nuleisti betono, gipso kartono, aliuminio profilio, apdailos, apšiltinimo medžiagų, statybinės vatos ir kitas susidarančias atliekas iš 2, 3, 4, 5, 6 pastato aukšto iki konteinerio. Segmentinis latakas leidžia atlikti darbus, nepažeidžiant saugaus darbo taisyklių ir nesudarant nepatogumų aplinkiniams, su MALKONA šiukšlės, dulkės statybvietėje – netoliaruojamos. Įmonės nuomojami latakai – segmentiniai, patogiai surenkami ir konfigūruojami pagal pastato išorinės sienos reljefo ypatumus, pastato aukštis gali siekti iki 15 m. aukščio.

Statybinių atliekų išvežimo utilizavimui ar perdirbimui sąlygos

Leidžiamos mesti išvežimui statybinės atliekos

  1. Leidžiamas mesti perdirbimui skirtas „švarus“ statybinis laužas: betonas, gelžbetonis, plytos, čerpės, keramika, taip pat betono, plytų, čerpių ir cemento gaminių mišiniai, medienos atliekos.
   Kitos atliekos, susidarančios statybvietėje: mišrios statybinės atliekos, didžiosios atliekos, gruntas ir akmenys, beasbestės statybinės atliekos, popierinės, kartono, plastikinės, medinės pakuotės.

Draudžiamos išmesti į MALKONA konteinerius statybinės atliekos

  1. Pavojingas atliekas, susidarančias statybų metu – įvairūs dažai, lakai, tirpikliai ar medžiagos, kuriose yra ar gali būti asbesto, gyvsidabrio. Savininkas jas privalo atskirti nuo kitų atliekų jų susidarymo vietoje, sudėti į patvarius maišus ar dėžes ir kreiptis į pavojingas atliekas tvarkančią įmonę;
  1. Automobilinio laužo, stiklo atliekas, padangas;
  1. Buitines atliekas;
  1. Žaliąsias atliekas;

Atviro konteinerio užsakymas

Pasirinktą konteinerį užsakyti galite:

Užsakytą konteinerį, apmokėję avansą, galime atgabenti tą pačią dieną (priklausomai nuo MALKONA transporto užimtumo). Atliekų išvežimo dažnumą mūsų įmonės specialiu transportu su užsakovu sutariame preliminariai. Pasirinktos talpos konteinerį statybiniam laužui pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą Užsakyme vietovę. Konteinerius klientams dažniausiai paliekame 1 – 5 darbo dienų laikotarpiui.
Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Nuomos kainos

Pavadinimas/tūris/įkainiai
Talpa 10 m3 Talpa 6 m3
Mūro, betono atliekos €70.00 €50.00
Statybinės mišrios atliekos €70.00 €50.00
Stambiagabaritės atliekos €70.00 €50.00
Gipso kartonas, skardos gaminiai €70.00 €50.00
Žaliosios atliekos €70.00 €50.00

Nurodytos kainos galioja nuo 2024.02.02 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Nuomojant ilgesniam nei 7 dienų laikotarpiui, yra galimybė nuomotis ir išgabenti į/iš objekto pagal atskirą susitarimą ir kainininką, priklausomai nuo susidarančių atliekų kiekio.

Konteinerių nuomos paslaugas teikiame Telšių apskrityje, taip pat atvežant į bet kurias užsakovo nurodytas Žemaitijos vietoves iki 150 km. atstumu.
Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 150 km atstumu vežame už atskirą užmokestį, priklausantį nuo atstumo.

Bendrovė vykdo sąžiningos, aukštos kultūros klientų aptarnavimo “nuo durų iki durų” politiką.

Pastabos

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad statybos ir griovimo atliekas mesti į mišriųjų komunalinių atliekų ir kitus tam nepritaikytus konteinerius ar palikti šalia jų, išmesti pakelėse, pamiškėse ar kitose tam nepritaikytose vietose griežtai draudžiama – toks elgesys gali užtraukti teisinę atsakomybę ir pinigines baudas. Tausokime Lietuvos gamtą, kad išsaugotume ją ateities kartoms švarią, tinkamą sveikai gyventi.

Papildomai siūlome įsigyti MALKONA nuolaidų kortelę , kurios turėtojams taikomos kainų nuolaidos. Kortelė išduodama klientams užsakant paslaugas pirmą kartą. Turintieji kortelę, užsakydami per Užklausos formą, nepamirškite nurodyti Nuolaidų kortelės numerį.