Medienos kaladukai kurui

Malkona, ekokuras, atraižos prakuros, prekyba, atvežimas, Telšiuose - nemokamai

Medienos nuopjovos ir atraižos prakuroms – puiki alternatyva džiovintoms malkoms, naudojantiems kieto kuro katilus, ar krosnis. MALKONA asortimente siūlomi kaitrių rūšių medienos kaladukai, nuopjovos ir atraižos. Prekiaujame įvairių rūšių: ąžuolo, beržo medienos nuopjovomis, atraižomis, kiekviename pakuotės vienete – skirtingų rūšių mediena.

Sausi beržo medienos kaladukai – ilgai degantys kaitria liepsna, puikiai tinka palaikyti ugnį per naktį. Puikus kuras sodyboje, šašlykinei, griliui gamtoje pakurti. Prekiaujame iš sandėlio Telšiuose, užsakius didesnį kiekį, atvežame į nurodytą vietą.

Prakuras parduodame sausas, patogiai supakuotas, po 15 kg maišeliais ir didmaišiais po 500 kg. Perkant didesnį medienos nuopjovų kiekį, patogiam transportavimui ir pakrovimui bei iškrovimui sudedame ant palečių.

Kaladukų užsakymas

Pasirinktos rūšies kurą užsakyti galite:

Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
Patogiam transportavimui kaladukų didmaišius krauname ant padėklų ir aptraukiame plėvele.

Medinos kaladukų kainos

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Beržo medienos kaladukai ~750 kg Tinklinis didmaišis €65.00
Ąžuolo medienos kaladukai ~750 kg Tinklinis didmaišis €75.00

Nurodytos kainos galioja nuo 2021.08.02 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Perkant daugiau nei 1 toną, taikomos Nuolaidos kortelės turėtojams!

Pastabos

Prekyba kietuoju kuru iš sandėlio Telšiuose didesniais kiekiais vykdoma tik gavus išankstinį apmokėjimą. Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas MALKONA produkciją gauna nuolaidų kortelę. Tai suteikia ženklią naudą, perkant kurą ateityje. Pristatymas 5mon4s transportu Telšių mieste – nemokamas. Į kitus Žemaitijos miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu transportuojame už €15.00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.
Pageidaujantiems įsigyti ąžuolinių kaladukų, galite pateikti išankstinį užsakymą, užpildydami Užklausos formą tinklalapyje »
Tokiu atveju su Jumis susisieksime patikslinti užsakymo ir susitarti dėl pristatymo laiko. Užsakydami interneto svetainėje, nepamirškite nurodyti Nuolaidų kortelės numerį.