MALKONA anglys

Plauta akmens anglis MALKONA, fasuota maišais, didmaišiais

MALKONA UAB prekiauja akmens anglimi (plauta), supakuota patogiais sandėliavimui, transportavimui ir naudojimui maišais po 25 kg ir 50 kg. Norintiems įsigyti akmens anglies, reikalingos kūrenimui didesniais kiekiais, siūlome supakuotą didmaišiais po 500 kg.
Taip pat yra galimybė įsigyti nefasuotos akmens anglies. Tokiu atveju, plauta anglis sveriama, reikalingas kiekis kraunamas į užsakovo transportą, arba gabenama iki kliento nurodytos vietovės bendrovės transportu.

DOM rūšies akmens anglis, fasuota MALKONA firminiuose maišuose yra plauta ir išsijota iki atitinkamos frakcijos, pasižymi išskirtine kokybe, kaitringumas, atitinka nurodytąjį. Plauta akmens anglis DOM yra viena iš populiariausių anglies rūšių Lietuvoje dėl nedidelio sieros kiekio ir aukšto kaloringumo. Viena švariausių akmens anglies rūšių, skirta naudojimui buitinėse krosnyse, plieniniuose ir ketaus (špižiaus) katiluose. Geriausiai tinka namų, kotedžų, nedidelių patalpų šildymui (įstaigos, visuomeninių organizacijų, įmonių biurai) šildymui dėl gerai subalansuotos frakcijos.
Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas mūsų produkciją gauna nuolaidų kortelę! Tai suteikia naudą, perkant kuro produktus ateityje.

Charakteristiniai produkto duomenys:

  1. Medžiaga: Akmens anglys
  1. Svoris (kg): 25, 50
  1. Frakcija (mm): 13-50
  1. Drėgnumas (%): 16-18
  1. Peleningumas (%): 9,1-13,5
  1. Sieros kiekis (%): 0,55
  1. Kaloringumas (kkal/kg): 5500

Patogi pakuotė:

  1. Didmaišis 500 kg
  1. Maišuose po 50 kg (1 t.)
  1. Maišuose po 25 kg (1 t.)

Produkcijos užsakymas

Pasirinktos rūšies kuro briketus, jų kiekį užsakyti galite:

Užsakytą anglies kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš bendrovės sandėlių Telšiuose, arba galite užsakyti gabenimą mūsų transportu. Paruoštą kurą pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę.
Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Kuro kaina

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Plauta anglis (smulki) 1 tona 500 kg didmaišiais €205.00
Plauta anglis 1 tona 1 padėklas 50 kg maišais €210.00
Plauta anglis 1 tona 1 padėklas 25 kg maišais €220.00
‘Kalviška’ anglis 1 tona 1 padėklas 25 kg maišais €230.00

Nurodytos kainos galioja nuo 2021.10.22 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Perkant didesnius kiekius, taikoma nuolaida MALKONA kortelės turėtojams!

Prekyba vykdoma iš sandėlio Telšiuose ir atvežant į Žemaitijos vietoves iki 50 km atstumu (transporto kaina €15.00 nepriklausomai nuo atstumo).
Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu vežame už €15,00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.

Siūlome įsigyti MALKONA nuolaidų kortelę , kurios turėtojams taikomos kainų nuolaidos. Kortelė išduodama klientams įsigyjant prekes pirmą kartą. Užsakydami per Užklausos formą, nepamirškite nurodyti Nuolaidų kortelės numerį.
Vykdome sąžiningos, aukštos kultūros klientų aptarnavimo “nuo durų iki durų” politiką.

Pastaba

Akmens anglį įsigyjant juridiniams asmenims, neturintiems leidimo prekiauti arba naudoti šią akcizinę prekę, taikomas akcizo mokestis.