MALKONA malkos didmaišiais

MALKONA UAB parduoda sausas (džiovintas) ir natūralios dregmės malkas. Skaldytas malkas parduodame klientui patogiai supakuotas po 1m3 UV stabilizuotais didmaišiais, sukrautais ant transportavimo palečių. Klientui padarius išankstinį užsakymą, malkas galime supjauti pageidaujamo ilgio, skaldyti pageidaujamo stambumo.

Užsakytą malkų kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš MALKONA sandėlio Telšiuose, arba galite užsakyti atvežimą bendrovės transportu. Paruoštas malkas pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę. Malkas vežame nuo 2 iki 10 arba po 40 kubinių metrų, iškrauname hidrauliniu kranu.

Kasmet MALKONA siūlomų produktų pirkėjų ratas auga, savo klientams stengiamės suteikti puikų aptarnavimą „nuo durų iki durų”.

Pageidaujantiems įsigyti didesnį nesupakuotų malkų kiekį, galime paruošti ir pristatyti į užsakyme nurodytą vietovę pagal kiekvieno kliento poreikius: atvežti palaidas malkas, jas iškrauti reikiamoje vietoje. Klientui pageidaujant, už papildomą mokestį, sudedame į rietuves.

Malkų užsakymas

Pasirinktos rūšies malkas užsakyti galite:

Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Įmonėje taikoma sąžiningos, aukštos kultūros klientų aptarnavimo “nuo durų iki durų” politika. Prekyba vykdoma iš sandėlio Telšiuose ir atvežant į kitas vietoves Žemaitijoje. Prekių pristatymas su iškrovimu Telšiuose – nuo €5.00. Į kitus miestus, gyvenvietes – nuo €30.00, priklausomai nuo atstumo užmokestį. Patogiam transportavimui malkų didmaišius krauname ant padėklų ir aptraukiame plėvele.

Malkų kainos

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
juodalksnio malkos ~750 kg. 1 m³ didmaišiuose €90,00
Beržo malkos ~750 kg. 1 m³ didmaišiuose €- – -.–
Lapuočių, maišytos malkos ~750 kg. 1 m³ didmaišiuose €- – -.–

Nurodytos kainos galioja nuo 2024.05.01 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.

Pastabos

Malkų prekyba iš sandėlio Telšiuose didesniais kiekiais vykdoma tik gavus išankstinį apmokėjimą. Parduodamos nepakuotos beržinės ir mišrių lapuočių medienos skaldytos malkos.