Ekologiškas MALKONA kuras

Malkona, ekoologiškas kuras, šildymas, šiaudų briketai, prekyba, Telšiai

Ekologiško kuro rinkoje vis didesnį populiarumą įgauna ypač geromis kaloringumo savybėmis pasižymintys šiaudų briketai. Dėl didelio šilumingumo deginant juos išgaunama nebrangi šiluminė energija dideliems plotams. Jau dabartiniu metu skaičiuojama, kad ši kuro rūšis turi ypač gerų perspektyvų.

Būtina pažymėti, kad norint naudoti šiaudų briketus reikalingas naujos kartos kuro katilo degiklis. Vieni patikimiausių ir patvariausių šioje kategorijoje – lietuviškos įmonės „Biokaitra“ sukurti ir gaminami. Specialistų teigimu, naudojant tokio tipo kurą, energertinis išgaunamos šilumos koeficientas – vienas iš didžiausių.

Šiaudų briketai, kaip biokuras dažniausiai naudojami didesnio galingumo katilinėse, tačiau šis kuras tampa vis populiaresnis individualių namų, kitų nedidelių pastatų savininkų ir valdytojų tarpe.

MALKONA UAB prekiauja šiaudų briketais, gaminamais Vakarų ir Šiaurės Vakarų Lietuvos ūkiuose ir įmonėse. Tokiu būdu mes vystome energetinės nepriklausomybės nuo dujų tiekimo monopolininkų politiką, kuri neišvengiamai priveda prie kainų už gaminamo šilumos vieneto sumažėjimą šalyje. Naudodami ekokurą kiekvienas galime prisidėti prie Lietuvos gamtos puoselėjimo, jos išteklių atsakingo tausojimo ir priežiūros.

MALKONA UAB prekiauja sausomis (džiovintomis) ir natūralios dregmės malkomis. Skaldytas malkas parduodame klientui patogiai supakuotas po 1m3 UV stabilizuotais didmaišiais, sukrautais ant palečių. Taip pat parduodame sukrautas į medinius konteinerius po 2m3.

Skaldytas malkas, padarius išankstinį užsakymą, galime supjauti pageidaujamo ilgio, skaldyti pageidaujamo stambumo.

Užsakytą malkų kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš MALKONA sandėlio Telšiuose, arba galite užsakyti atvežimą bendrovės transportu. Paruoštas malkas pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę. Malkas vežame nuo 2 iki 10 arba po 40 kubinių metrų, iškrauname su hidrauliniu kranu.

Mūsų tikslas – toliau plėsti MALKONA siūlomų produktų pirkėjų ratą ir pasiūlyti savo klientams puikų aptarnavimą „nuo durų iki durų“.

Malkas ruošiame ir parduodame supakuotas patogiais didmaišiais po 1m3 ir medinėse dežėse (konteineriuose) po 2m3. Jei pageidaujate įsigyti malkų didesnį kiekį nesupakuotą, galime paruošti ir pristatyti į užsakyme nurodytą vietovę pagal kiekvieno kliento poreikius: atvežti palaidas malkas, jas iškrauti reikiamoje vietoje. Klientui pageidaujant, už papildomą mokestį, siūlome sudėti į rietuves.

 

Skaldytos malkos, pakuotė

Tinkliniuose didmaišiuose, supakuotos po 1 m3

 • Beržinės malkos 1 m3 maišais
 • Maišytos malkos 1 m3 maišais

 

Malkų specifikacija

 • ilgis: 25 cm, 30 cm,
 • drėgmė: 15-25 %

Malkų kainos

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Beržo malkos ~750 kg. 1 m³ didmaišiuose €75.00
Lapuočių (maišytos) malkos ~750 kg. 1 m³ didmaišiuose €65.00

Perkant didesnius kiekius, taikoma nuolaida kortelės turėtojams!

Pastaba

Malkų prekyba iš sandėlio Telšiuose didesniais kiekiais vykdoma tik gavus išankstinį apmokėjimą. Parduodamos nepakuotos beržinės ir mišrių lapuočių medienos skaldytos malkos.

Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas mūsų produkciją gauna nuolaidų kortelę! Tai suteikia naudą, perkant kurą ateityje.

Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu vežame už €15.00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.

Nurodytos kainos galioja nuo 2019.09.23 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Perkant didesnius kiekius, taikoma nuolaida MALKONA kortelės turėtojams!

Produkcijos užsakymas

Pasirinktos rūšies malkas, jų kiekį užsakyti galite užpildę užsakymo formą,
el.paštu: kuras@malkona.lt
arba paskambinę tel.: +370 699 80900 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

We make it simple to share your ideas with target audiences.

Enjoy your increased revenue

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and texts

Enjoy your increased revenue

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and texts

Malkona, skaldytos malkos, maišelis, 15 kg, prekyba, Telšiai, atvežimas nemokamaiPrekiaujame džiovintomis ir natūralios dregmės malkomis. Vasaros laikotarpiu dideliai populiarios tampa MALKONA asortimente siūlomos skaldytos malkos maišeliais. Populiariausias, beržines malkas parduodame klientui patogiai supakuotas, po 15 kg UV stabilizuotais maišeliais.

Skaldytas malkas, padarius išankstinį užsakymą, galime supjauti pageidaujamo ilgio, skaldyti pageidaujamu stambumo, atvežus jas į vietą, iškrauti ir tvarkingai sudėti. Didesnį kiekį, patogiam transportavimui ir pakrovimui/iškrovimui sudedame ant palečių.

Paklausi prekė – beržinės ir mišrios medienos skaldytos malkos. Malkas gaminame ir prekiaujame supakuotas patogiais maišeliais po 15 kg ir maišais po 1m3. Prekyba vykdoma iš sandėlio Telšiuose ir atvežant į Žemaitijos vietoves iki 50 km atstumu – €15.00 , nepriklausomai nuo atstumo).

 

Skaldytos malkos, medienos rūšis:

 • alksnis
 • beržas
 • uosis
 • ąžuolas
 • maišytos lapuočių malkos

 

Patogi pakuotė:

 • tinkliniais maišeliais – 15 kg
 • dėžėse – 20 l
Charakteristikos:
 • ilgis: 25cm ; 30cm
 • storis: 8-15cm
 • drėgnumas: 15-25%

 

Malkų maišeliais kaina

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Alksnio malkos 15 kg. Tinklinis maišelis €3.00
Beržo malkos 15 kg. Tinklinis maišelis €4.00

Perkant daugiau kaip 5 maišelius, MALKONA kortelės turėtojams galioja kainos nuolaidos!

Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas kieto kuro produkciją gauna MALKONA nuolaidų kortelę! Tai suteikia naudą, perkant kuro produktus ateityje. Siekiame vykdyti aukštos kultūros klientų aptarnavimą „nuo durų iki durų“.

Užsakytą malkų kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš MALKONA sandėlių Telšiuose, arba galite užsakyti gabenimą bendrovės transportu. Paruoštas malkas pristatome Jums patogiu laiku į Užsakyme nurodytą vietovę. Klientui pageidaujant, už papildomą mokestį, sukrauname į rietuves.

Pastaba. Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu vežame už €15.00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.

Produkcijos užsakymas

Pasirinktos rūšies malkas užsakyti galite užpildę užsakymo formą,
el.paštu: kuras@malkona.lt
arba paskambinę tel.: +370 699 80900 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Skaldytos malkos, pakuotė iškyloms, židiniams, dėžė 20 l, maišelis 15kg, prekyba, TelšiaiMALKONA parduotuvėje prekiaujame džiovintomis ir natūralios dregmės malkomis. Iškylaujant gamtoje, nuvažiavus į sodybą ar pas draugus į sodą, pravartu turėti sausų malkų. Dėžutė malkų – puikiai tinkantis pasirinkimas stovyklavimui tiek vienam savaitgaliui, tiek ir atsargai ilgesniam laikui. įsigijus kelias dėžutes ar maišelius, visada galėsite be vargo užkurti laužą ar židinį.

Kartoninė dėžutė patogi gabenant, ji gali būt panaudojamos antrąkart, kitai paskirčiai (puikiai tinka surinktoms atliekoms sudėti). Juk visada norisi grįžti į tą pačią vietą gamtoje ir rasti ją švarią.

MALKONA asortimente taipogi siūlomos skaldytos malkos maišeliais po 15 kg. Beržines, alksnio, ąžuolo malkas parduodame klientui patogiai supakuotas, po 15 kg UV stabilizuotais maišeliais.

Prekyba vykdoma iš parduotuvės, iš sandėlio Telšiuose. Pageidaujantiems pirkti didesnį kiekį, atvežame į Žemaitijos vietoves iki 50 km atstumu. Transporto kaina – €15.00

Skaldytos malkos, medienos rūšis:

 • alksnis
 • beržas
 • ąžuolas

Malkos židiniams, iškyloms, fasuotė:

 • dėžutėse – 20 l
 • maišeliais – 15 kg
Charakteristikos:
 • Ilgis: 25cm ; 30cm
 • Storis: 8-15cm
 • Drėgnumas: 15-25%

 

Malkų dėžutėse kaina

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Malkos dėžutėje 20 L Kartoninė dėžutė €3.50

 

Perkant daugiau nei 5 maišus ar dėžutes, galioja sąlygos nurodytos Nuolaidos kortelės turėtojams! šio tinklalapio skirsnyje.

Kiekvienas pirkėjas, pirmą kartą įsigydamas mūsų produkciją gauna MALKONA nuolaidų kortelę! Tai suteikia ženklią naudą, perkant kuro produktus ateityje.

Pastaba. Paruoštas malkas pristatome Jums patogiu laiku į Užsakyme nurodytą vietovę. Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 50 km atstumu vežame už €15,00 užmokestį. Atvežame, iškrauname, pageidaujant – sunešame į sandėliavimo patalpą.

Produkcijos užsakymas
pasirinktos rūšies malkas užsakyti galite užpildę užsakymo formą, el.paštu: kuras@malkona.lt
arba paskambinę tel.: +370 699 80900 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Medienos kaladukai kurui

Malkon, ekokuras, atraižos prakuros, prekyba, atvežimas, Telšiuose - nemokamaiMedienos nuopjovos ir atraižos prakuroms – nebrangi alternatyva džiovintoms malkoms, naudojamos kieto kuro katilą, ar krosnį įkurti. MALKONA asortimente siūlomos sausos medienos kaladukai, nuopjovos ir atraižos maišeliais, didmaišiais. Prekiaujame įvairių rūšių: ąžuolo, beržo medienos nuopjovomis, atraižomis, kiekviename pakuotės vienete – skirtingų rūšių mediena.

Prakuras parduodame sausas, patogiai supakuotas, po 15 kg maišeliais ir didmaišiais po 500 kg.
Perkant didesnį medienos nuopjovų kiekį, patogiam transportavimui ir pakrovimui bei iškrovimui sudedame ant palečių.

Medienos kaladukai, nuopjovos, atraižos

 • Beržas
 • Ąžuolas

Fasuotė:

Ąžuoliniai kaladukai, nuopjovos:

 • Didmaišis 500 kg
 • Maišais po 15 kg

Beržiniai kaladukai, nuopjovos:

 • Didmaišis 500 kg
 • Maišeliais po 15 kg

Atraižos prakuroms

 • Maišeliais po 15 kg

 

Malkos. Kainos

Kuro tipas Kiekis Fasuotė Kaina
Beržo medienos kaladukai 15 kg Maišelis €3.95 *
Beržo medienos kaladukai ~750 kg Tinklinis didmaišis €65.00 *

PASTABA: Šiuo metu Beržiniais kaladukais neprekiaujame. Numatomas šios kuro rūšies atvežimas – 2020 m. lapkričio mėnuo.

Nurodytos kainos galioja nuo 2020.09.21 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Perkant daugiau nei 1 toną, taikomos Nuolaidos kortelės turėtojams!

Produkcijos užsakymas

Atraižas prakuroms (kaladukus) užsakyti galite užpildę užsakymo formą,
el.paštu: kuras@malkona.lt
arba paskambinę tel.: +370 699 80900 darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Užsakytą atraižų prakuroms kiekį, apmokėję galite išsivežti savo transportu iš mūsų sandėlių Telšiuose, arba galite užsakyti gabenimą bendrovės transportu. Paruoštą kurą pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę.

Prekyba vykdoma iš sandėlio Telšiuose, taip pat atvežant į Žemaitijos vietoves, iki 50 km atstumu (transporto kaina €15.00 nepriklausomai nuo atstumo).

UAB MALKONA siūlo pirkėjų nuolaidų kortelę, kuri išduodama klientams įsigyjant prekes pirmą kartą. Vykdome sąžiningos, aukštos kultūros klientų aptarnavimo “nuo durų iki durų” politiką.

Patogus būdas taupyti, naudojant ekologišką, atsinaujinantį kurą.

Pastaba: Telšių mieste visą kieto kuro produkciją pristatome MALKONA transportu nemokamai.