MALKONA autobokštelis

MALKONA mobilaus autobokštelio nuoma

MALKONA UAB nuomoja mobilų autobokštelį patogiam darbui statant, rekonstruojant, remontuojant namus ar bet kokius kitus statinius, objektus, esančius iki 8,5 m aukščio. Bokštelis patogus valdyti, jo lopšyje gali dirbti 2 žmonės, plius nedidelio svorio medžiagos, instrumentai.

Norintiems išsinuomoti MALKONA keltuvą (bokštelį) tereikia pateikti prašymą, galiojantį asmens dokumentą (užsakant internetu jo kopiją) ir nurodyti pageidaujamą nuomos laikotarpį, vietovę ir tikslų objekto adresą.

Įvertinę Užsakovo ir Bendrovės bendradarbiavimo galimybes, Kliento nurodytos vietovės adresu autobokštelį pristatome kartu su vairuotoju-operatoriumi.

Charakteristiniai autobokštelio duomenys:

  1. Keliamoji galia: 200 kg.
  1. Maksimum 2 žmonės + apkrova 40 kg.
  1. Maksimalus leistinas vėjo greitis 12,5 m/s
  1. Strėlės kėlimo aukštis 8,5 m
  1. Stabilizuojančios ‘kojos’

Patogus valdymas:

  1. Elektrinis pultas
  1. Nesudėtinga instrukcija
  2. Mažos elektros sąnaudos

Autobokštelio užsakymas

Pasirinktam laikotarpiui autobokštelį užsakyti galite:

Užsakytą ilgesniam nei 5 darbo dienų laikotarpiui autobokštelį, apmokėję avansą, galite išvairuoti savistoviai (turintiems C kategorijos vairuotojo pažymėjimą) iš bendrovės teritorijos Telšiuose, arba galite užsakyti atgabenimą, naudojantis mūsų įmonės vairuotojo paslaugomis. Autobokštelį pristatome Jums patogiu laiku į nurodytą užsakyme vietovę.
Užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Nuomos kaina

Nuomos tipas Kiekis Atstumas Kaina
Su vairuotoju-operatoriumi 1 para Telšiai (miesto ribose) €60.00
Su vairuotoju-operatoriumi 5 paros (darbo dienomis) Telšiai (miesto ribose) €285.00
Be vairuotojo-operatoriaus 1-2 savaitės (ar ilgiau) Telšių apskrities ribose €350.00 -€700.00

Nurodytos kainos galioja nuo 2021.05.18 iki atskiro paskelbimo šioje svetainėje.
Nuomojant ilgesniam laikotarpiui, yra galimybė nuomotis be vairuotojo-operatoriaus, kuris tik atgabena ir išgabena į/iš objekto mechanizmą, papildomai taikoma nuolaida MALKONA kortelės turėtojams!

Autobokštelis nuomojamas su vairuotoju-operatoriumi Telšiuose, apskrityje ir atvežant į bet kurias užsakovo nurodytas Žemaitijos vietoves iki 150 km. atstumu.
Pristatymas Telšių mieste – nemokamas. Į kitus miestus, gyvenvietes, nutolusias iki 150 km atstumu vežame už atskirą užmokestį, priklausantį nuo atstumo kilometrais.

Bendrovė vykdo sąžiningos, aukštos kultūros klientų aptarnavimo “nuo durų iki durų” politiką.

Pastaba

Siūlome įsigyti MALKONA nuolaidų kortelę , kurios turėtojams taikomos kainų nuolaidos. Kortelė išduodama klientams užsakant paslaugas pirmą kartą. Turintieji kortelę, užsakydami per Užklausos formą, nepamirškite nurodyti Nuolaidų kortelės numerį.